((به موب وان خوش آمدید تمام فایل های انجمن موب وان رایگان میباشند موب وان دارای نماد اعتماد و پشتیبانی انلاین 24 ساعته میباشد ))
رام کاستوم CM12.1 اندروید 5.1.1 برای سامسونگ Galaxy Ace 3 سایز صفحه نمایش:6.0 اینچ حافظه داخلی: 64 و 128 حافظه رم: 6 گیگ دوربین:دوگانه 12 مگاپیکسل سیستم عامل: اندروید 9.0 تراکم پیکسلی:537 PPI باتری:3500 میلی آمپر
کانال رسمی موب وان در تلگرام انلاک بوت لودر محل تبلیغات شما استخدام.همکاری نویسندگی
صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از 41 به 45 از 45
  1. Top | #41
    کاربر انجمن

شماره عضویت
    42489
    عنوان کاربر
    کاربر عادی
    مدل گوشی
    hfcbgf
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال.

پاسخ : رام کاستوم CM12.1 اندروید 5.1.1 برای سامسونگ Galaxy Ace 3

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
    شما با چه روشی ریکاوری فلش زدین؟
    اتفاقا سایتای دیگه کاملا اشتباه میکنن،با استفاده از ریکاوری میشه دستگاه رو روت کرد پس 100 درصد روت پیش نیاز ریکاوری نیست
    روش فلشتون اشتباهه،فایل با پسوند tar رو با ادین فلش میزنین
    من آخرین نسخه ریکاوری این گوشی از لینک فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ] گرفتم و پسوندش .tar از بخش دوم ادین یعنی AP فلش کردم ولی ناموفق بود! از طریق روت ریکاوری و در نهایت رام و جی اپ از ریکاوری نصب کاردم سیانوژن و سرویس گوگل و ... میاد فقط بعضی برنامه ها که نصب می کنم سیانوژن لوپ بوت میشه و دائم ریستارت میشه و دوباره باید از ریکاوری تنظیم کارخونه زد! ضمنا وایپ کش و ... کردم و دقیقا مثل یوتیوب نصب کردم.. کسی این رام نصب کرده به نظرم مشکل داره کلا...
    ویرایش توسط sherman2000 : 03-15-2018 در ساعت 08:39 PM

2. Top | #42

شماره عضویت
    4
    عنوان کاربر
    جانشین مدیر سایت
    مدل گوشی
    Xiaomi Mi 9T
    تشکر شده 1,550 بار در 913 ارسال.

نقل قول نوشته اصلی توسط sherman2000 نمایش پست ها
    من آخرین نسخه ریکاوری این گوشی از لینک فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ] گرفتم و پسوندش .tar از بخش دوم ادین یعنی AP فلش کردم ولی ناموفق بود! از طریق روت ریکاوری و در نهایت رام و جی اپ از ریکاوری نصب کاردم سیانوژن و سرویس گوگل و ... میاد فقط بعضی برنامه ها که نصب می کنم سیانوژن لوپ بوت میشه و دائم ریستارت میشه و دوباره باید از ریکاوری تنظیم کارخونه زد! ضمنا وایپ کش و ... کردم و دقیقا مثل یوتیوب نصب کردم.. کسی این رام نصب کرده به نظرم مشکل داره کلا...
    اگه با ادین ارور داده یا ریکاوری با مدلتون مچ نیست یا یجای کار اشتباه میرین
    درباهر رام طبیعتا یه باگ از رام هست،باید رام های مختلف تست کنین تا یه رام پایدار باشه براتون
    www.mobone.ir
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    پیج سایت موب وان در فیسبوک ===> فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

3. Top | #43
    کاربر انجمن

شماره عضویت
    42489
    عنوان کاربر
    کاربر عادی
    مدل گوشی
    hfcbgf

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
    اگه با ادین ارور داده یا ریکاوری با مدلتون مچ نیست یا یجای کار اشتباه میرین
    درباهر رام طبیعتا یه باگ از رام هست،باید رام های مختلف تست کنین تا یه رام پایدار باشه براتون
    جهت اطلاع بقیه دوستان من رام رو از لینکی که در یوتیوب بود دانلود کرده بودم و آخرین پک امنیتی 2016 سیانوژن رو داشت ولی باگ داشت و ریستارت میشد، مجدد رام رو از همینجا دانلود و از ریکاوری » advance /system رو فرمت کردم و از کارت حافظه رام رو زدم و تا الان بدون مشکل بوده، سرعت بسیار عالی و حتما حتماً رام رو بزنید روی این گوشی تا گوشی جون بگیره، زبان فارسی و کیبورد فارسی هم پیش فرض هست... فقط یک نکته اینکه 2 برنامه که در گوگل پلی نبودند مثل تپ سی و زود فود رو نصب کردم گوشی ریسیت میشد و یا از فایل منیجر متوقف می کرد، ظاهراً این دو برنامه از متدی استفاده کردن که تو گوگل پلی هم نیستند و توصیه می کنم این دوتا رو رو این رام نصب نکنید. این نکته رو هم بگم که وب ویو و سرویس گوگل هم من آخرین نسخه نانو از gapp مخصوص پردازنده این گوشی زدم مشکل خورد و همینطور جواگانه هم دانلود و نصب کردم باز گوگل سرویس کار نکرد و فقط همین نسخه که اینجا ادمین زحمت کشیده رو فلش کنید و خود گوشی نسخه جدید وب سرویس بروز میکنه بعداً... متشکرم از مدیران
    ویرایش توسط sherman2000 : 03-16-2018 در ساعت 04:10 PM

4. Top | #44
    کاربر انجمن

شماره عضویت
    42489
    عنوان کاربر
    کاربر عادی
    مدل گوشی
    hfcbgf

دوستان من این رام ریختم بعد از مدتی گوشی دیگه بالا نمیاد و روی آرم سامسونگ باقی موند و بوت لوپ شد مجدد رام سیانوژن پچ 2016 ریختم بالا اومد الانم دوباره دارم رام اصلی گوشی دانلود و فلش می کنم، ارزش امتحان کردن ندارن این رام های سیانوژن وقت خودتون تلف نکنید...
    ویرایش توسط sherman2000 : 03-16-2018 در ساعت 06:12 PM

5. Top | #45

شماره عضویت
    4
    عنوان کاربر
    جانشین مدیر سایت
    مدل گوشی
    Xiaomi Mi 9T
    تشکر شده 1,550 بار در 913 ارسال.

نقل قول نوشته اصلی توسط sherman2000 نمایش پست ها
    دوستان من این رام ریختم بعد از مدتی گوشی دیگه بالا نمیاد و روی آرم سامسونگ باقی موند و بوت لوپ شد مجدد رام سیانوژن پچ 2016 ریختم بالا اومد الانم دوباره دارم رام اصلی گوشی دانلود و فلش می کنم، ارزش امتحان کردن ندارن این رام های سیانوژن وقت خودتون تلف نکنید...
    کاستوم شرایط خاص خودش داره،رامی که باگ داشته باشه این مشکلات داره
    ولی تجربه ثابت رام کاستوم پایدار 100 درصد از رسمی بهتره،پس توصیه میشه دستگاه های قدیمی به کاستوم رو بیارن
    www.mobone.ir
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    پیج سایت موب وان در فیسبوک ===> فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)