((به موب وان خوش آمدید تمام فایل های انجمن موب وان رایگان میباشند موب وان دارای نماد اعتماد و پشتیبانی انلاین 24 ساعته میباشد ))
نرم افزار فوق العاده افزایش رم اندروید +آموزش تصویری سایز صفحه نمایش:6.0 اینچ حافظه داخلی: 64 و 128 حافظه رم: 6 گیگ دوربین:دوگانه 12 مگاپیکسل سیستم عامل: اندروید 9.0 تراکم پیکسلی:537 PPI باتری:3500 میلی آمپر
کانال رسمی موب وان در تلگرام انلاک بوت لودر محل تبلیغات شما استخدام.همکاری نویسندگی
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
  1. Top | #1
    کاربر انجمن

شماره عضویت
    735
    عنوان کاربر
    کاربر عادی
    مدل گوشی
    xperia sp
    تشکر شده 14 بار در 10 ارسال.

نرم افزار فوق العاده افزایش رم اندروید +آموزش تصویری

سلام دوستان عزیز

یه برنامه ای معرفی میکنم.بسیار فوق العاده .بنده خودم استفاده کردم ازش. افزایش رم مجازی تا 4 گیگ.

بعده از نصب برنامه رو باز میکنیم.کلید سمت راست کناره ستاره زرد کوچک را لمس میکنیم. منویی باز میشود .گزینه Select swapdir انتخاب میکنیم

مانند تصویر زیر

سپس با فضاهای آزاد داخل گوشی ک قابلیت رم شدن را دارند موتجه میشوید.شما مموری کارت خود را انتخاب میکنید.

مثل اسکرین شات از صفحه گوشی خودم

بعد از انتخاب .گزینه Optimal Value طبق اسکرین شات میزنید.

سپس طبق اسکرین شات مورد نظر قداری ک دورش خط کشیده شده رو میتونید تغییر بدید

من خودم 1000 گذاشتم ک تازه زیادم هست.تا 4 گیگ میتونید بزارید بستگی به فضای مموریتون داره.

پس از تغییر مقدار Swap Activ در قسمت بالای صفحه میزنیم و عملیات ساخت رم مجازی به همون مقداری ک دادید شروع میشه .

ممکنه چند دقیقه طول بکشه ولی صبور باشید.خیلی موثره.

پس از انجام مطمن شید ک گزینه autorun در قسمت بالا سمت راست روشن باشه اگ نبود خودتون روشن کنید.
    بعدش گوششیتونو ربوت کنید .و لذت ببرید واقعا ک گوشی من خیلی سریع شده مخصوصا در اجرا بازی ها .

روش بازگشت حافظه مموری به قبل از Swap بدون ریست فکتوری:

-وارد برنامه بشید و دکمه Activ رو رو بزنید تا رنگش خاکستری بشه
    2-وارد گزینه های برنامه بشید و delete old swapfiles رو بزنید
    (بطور پیشفرض وارد مموری کارتتون میشه که برای swap انتخاب کردید)
    3-در اینجا در شاخه اصلی مموریتون یه فایل با اسم swap به رنگ قرمز وجود داره روش بزنید و تایید کنید تا delete بشه
    4-دوباره وارد گزینه های برنامه بشید و swapOFF!ALL رو بزنید و بعدش گوشی رو ریست کنید
    5-به محض بالا اومدن گوشی برنامه شروع میکنه تا دوباره اون حافظرو بگیره و همون مرحله آخرو طبق تصویر اجرا کنه که شما باید گزینه لغو رو بزنید.
    6.تموم شد راحت نفس بکش حافظه برگشت

فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

موب وان
    ویرایش توسط admin : 12-29-2014 در ساعت 08:56 PM

2. 4 کاربر مقابل از peyman98 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع