((به موب وان خوش آمدید تمام فایل های انجمن موب وان رایگان میباشند موب وان دارای نماد اعتماد و پشتیبانی انلاین 24 ساعته میباشد ))
نرم افزار بی نظیر و خارق العاده انتقال فایل از طریق وایرلس  SuperBeam Pro 3.0.5 سایز صفحه نمایش:6.0 اینچ حافظه داخلی: 64 و 128 حافظه رم: 6 گیگ دوربین:دوگانه 12 مگاپیکسل سیستم عامل: اندروید 9.0 تراکم پیکسلی:537 PPI باتری:3500 میلی آمپر
کانال رسمی موب وان در تلگرام انلاک بوت لودر محل تبلیغات شما استخدام.همکاری نویسندگی
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
  1. Top | #1

شماره عضویت
    18
    عنوان کاربر
    درحال فعال شدن
    مدل گوشی
    Nexus 7 2013
    تشکر شده 86 بار در 37 ارسال.

نرم افزار بی نظیر و خارق العاده انتقال فایل از طریق وایرلس SuperBeam Pro 3.0.5

سلام
    میخوام یه برنامه فوق العاده کابردی و عالی رو بهتون معرفی کنم
    اسم این برنامه SuperBeam Pro هست که میتونید آخرین نسخه pro و آنلاک اون رو از طریق همین پست به صورت رایگان دریافت کنید . این نرم افزار آسان ترین و سریع ترین نرم افزار برای به اشتراک گذاری فایل های حجیم بین دستگاه های اندرویدی از طریق وایرلس و با سرعت بسیار بالا است که تقریبا در هیچ نرم افزار اندرویدی ای چنین قابلیتی وجود نداره!

من شخصا تا به حال از این برنامه خیلی استفاده کردم و خیلی بدردم خورده و یکی از بیشترین کابرداش این بود که در عرض 5 دقیقه 2 گیگ دیتا یه بازی رو از دوست و رفیق و اشنا میگرفتم!
    در ضمن این برنامه یک نسخه هم برای ویندوز داره که باهاش میتونید از کامپیوتر هم به گوشیتون فایل بفرستید و یا بلعکس!
    سرعت انتقال فایل هم بستگی به مودم بکار رفته تو گوشیتون داره اگه تکنولوژیش بالاتر باشه مسلما سرعت بیشتری داره!
    پس نیاید به من بگید که سرعتش خوب نبود!
    من خودم با سرعت 39 مگ بر ثانیه فایل دریافت کردم و منتقل کردم!

آموزش استفاده از این برنامه:

این برنامه سه راه برای تایید دریافت فایل داره و شما میتونید یکی از این راه هارو انتخاب کنید!
    اولی QR کد هست که من بیشتر ازش استفاده میکنم!
    دومی NFC هست که البته گوشی شما باید NFC داشته باشه که بتونید ازش استفاده کنید!
    و سومین روش اینکه پسورد وارد کنید که من اصلا پیشنهاد نمیکنم چون خیلی وقت گیره!

برای ارسال فایل میتونید دو راه انتخاب کنید!
    یکی اینکه دو تا دستگاهی که قراره بینشون فایل رد و بدل بشه به یه مودم وصل بشن.
    دوم اینکه شما جایی باشید که به مودم دسترسی نداشته باشید و تو این حالت گوشی ارسال کننده خودش مودم میشه و گوشی پذیرنده بهش وصل میشه و فایل به راحتی منتقل میشه!

کپی این مطلب فقط با ذکر منبع مجاز میباشد!

هر سوالی داشتید من جواب میدم اگه خواستید یه ویدیو اموزشی واسه استفاده از این برنامه واستون میزارم!

فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

2. 3 کاربر مقابل از Mohammad.B عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع