((به موب وان خوش آمدید تمام فایل های انجمن موب وان رایگان میباشند موب وان دارای نماد اعتماد و پشتیبانی انلاین 24 ساعته میباشد ))
دانلود رام ۴.۴.۲ برای گوشی های ARC و Neo و Neo V و ARC S و Ray و Pro سایز صفحه نمایش:6.0 اینچ حافظه داخلی: 64 و 128 حافظه رم: 6 گیگ دوربین:دوگانه 12 مگاپیکسل سیستم عامل: اندروید 9.0 تراکم پیکسلی:537 PPI باتری:3500 میلی آمپر
کانال رسمی موب وان در تلگرام انلاک بوت لودر محل تبلیغات شما استخدام.همکاری نویسندگی
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 24
  1. Top | #1
    مدیر کل سایت

شماره عضویت
    1
    عنوان کاربر
    بنیان گذار سایت
    مدل گوشی
    ??? ???
    تشکر شده 4,650 بار در 2,822 ارسال.

دانلود رام ۴.۴.۲ برای گوشی های ARC و Neo و Neo V و ARC S و Ray و Pro

سلام دوستان اگر شما هم جزو یکی از صاحبان دستگاه های Xperia سال ۲۰۱۱ هستید ،

می دانید که زمان زیادی از عرضه ی آخرین به روز رسانی برای گوشی شما گذشته است . پوسته ی سونی موبایل از سال ۲۰۱۱ تا کنون تغییرات و پیشرفت های بسیار زیادی داشته است ، اگر شما آخرین تغییرات نرم افزاری سونی را دوست دارید و می خواهید آن را بر روی گوشی خود امتحان کنید ، پس شما را با Xperia Overaly آشنا می کنیم .

فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

Xperia Overaly یک Custom rom است که برای دستگاه های Xperia HDPI سال ۲۰۱۱ همانند Xperia Arc, Arc S, Neo, Neo V, Pro و Xperia Ray طراحی شده است .این فریمور با کد های سونی Firmware Overlay و توسط تیم توسعه دهنده ی Xperia Overlay باز نویسی و با AOSP ادغام شده است .

Xperia Overaly اندروید ۴٫۴٫۲ آخرین پرچمدار سونی یعنی Xperia Z2 را بر دستگاه شما به همراه می آورد .

پس اگر می خواهید این فریمور را نصب کنید به لینک زیر بروید و البته به یاد داشته باشید که بوت لودر دستگاه شما باید باز باشد :

لینک دانلود رام ها با نجوه نصب:

DOWNLOAD :
    Rom : Xperia Overlay™

Xperia Arc : فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    Xperia Arc S : فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    Xperia Neo : فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    Xperia Neo V : فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    Xperia Pro : فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    Xperia Ray : فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

تغییرات : Xperia Overlay 1.A.9.4.14.43 :

- Fixed Bluetooth
    - Fixed Semcphone FC when receiving calls when bluetooth was ON
    - Fixed operator selection settings FC
    - Fixed soft reboot caused by volume increas when headest connected
    - Fixed Album app random FC
    - Fixed Photoeditor FC
    - New camera interface (still BETA)
    - Fixed Camera internal storage check problems
    - Upgraded Walkman
    - Upgraded Sony apps
    - Updated Gapps
    - added Z2 camera Capability wich allows to download AR-effects and all other camera addons from playstore (Still Beta)
    - additional permissions fix and somme more core releated.

نحوه نصب:

رام مخصوص گوشی خود را از یکی از لینک های بالا دریافت کنید .
    boot.img را از طریق فست بوت روی گوشی خود فلش کنید .
    به محیط ریکاوری وارد شوید
    گوشی خود را به تنظیمات کارخانه باز گردانید .( factory reset )
    وایپ Cache partition را انجام دهید .
    وایپ Dalvik Cache را انجام دهید .
    فرمت سیستم کنید . (Format system)
    فرمت دیتا کنید .(Format data)
    فرمت کش کنید .(Format cache)
    از طریق ریکاوری رام را فلش کنید .
    گوشی خود را ریبوت کنید و از اندروید ۴٫۴٫۲ لذت ببرید

موب وان همیشه با شما
    ویرایش توسط admin : 07-15-2014 در ساعت 07:55 PM

2. 2 کاربر مقابل از admin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

3. Top | #2
    کاربر انجمن

شماره عضویت
    587
    عنوان کاربر
    کاربر عادی
    مدل گوشی
    sony
    تشکر شده 4 بار در 2 ارسال.

پاسخ : دانلود رام ۴٫۴٫۲ برای گوشی های ARC و Neo و Neo V و ARC S و Ray و Pro با نحوه نصب

با سلام.داداش لطفا اگه میشه ورژن جدیدش رو بزاید واسه دانلود منظورم ورژن Xperia Overlay 1.A.9.4.14.43 هستش.با تشکر

4. 3 کاربر مقابل از mmm49 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

5. Top | #3
    مدیر کل سایت

شماره عضویت
    1
    عنوان کاربر
    بنیان گذار سایت
    مدل گوشی
    ??? ???

پاسخ : دانلود رام ۴٫۴٫۲ برای گوشی های ARC و Neo و Neo V و ARC S و Ray و Pro با نحوه نصب

نقل قول نوشته اصلی توسط mmm49 نمایش پست ها
    با سلام.داداش لطفا اگه میشه ورژن جدیدش رو بزاید واسه دانلود منظورم ورژن Xperia Overlay 1.A.9.4.14.43 هستش.با تشکر
    سلام 42 اخرین ورژن هست اگه 43 بیاد چشم

6. 2 کاربر مقابل از admin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

7. Top | #4
    کاربر انجمن

شماره عضویت
    618
    عنوان کاربر
    کاربر عادی
    مدل گوشی
    xperia arc
    تشکر شده 12 بار در 9 ارسال.

سلام خدمت مدیر خوب و فهیم و زحمت کش سایت داش عادل عزیز:

داش عادل کوچیکت علیرضا هستم.. تو بخش رام نظر گذاشتم.. گفتی بیام انجمن نظر بدم... افتخار اینو داشتم ثبت نام کنم و از درایت شما اساتید استفاده کنم..

عرض کنم داداش خودت گفتی مرحله به مرحله نصب این رام رو برای استفاده بنده و کاربران گل میخوای توضیح بدی..

خوب داداش مارو توجیه کن رامی که مثلا برای xperia arc دانلودش کردیم حدود 362 مگابایت بوده.. خوب حالا همه میدونن چجوری اونو extract کنن.. خوب اکستراکتش کردیم.. حالا کدوم قسمتش واسه فلش نیازه؟؟ کل فایل ها؟؟ یا فقط boot.img ?? اگر فقط boot.img باید فلش شه، پس دلیلش چیه برای یک فایل 9 مگی 326 مگ رام دانلود میشه؟ آیا این فایلهای دیگه data هستند که برای فلش کرنل بوت نیاز هستن؟

یه سوال دیگه میپرسم چون میخوام سطحی جلو نریم و دونه دونه هر کی مشکل داره پست به پست توجیح شه.. انشالله.. پس فعلا یک سوال دیگه میکنم:

گفتید boot.img رو از طریق قسمت بوت روی گوشی فلش کنیم!!!! یه توضیح کامل میخوام داداش که اصلا فلش باید با fastboot انجام شه یا flashtool?? یا اینکه اصلا باید از راه دیگری باشه؟؟ من خودم هم کوشیم رو به حالت بوت میبرم و led گوشیم هم آبی میشه(همون قسمت کوچک چراغ بالای شارژر مثلا xperia arc ،) از راه فست بوت و فلش تول هم با نصب همه درایور ها اقدام به فلش کرنل کردم ولی حاصلی نداشت؟؟ توضیح بدید اصلا چجوری باید این رام رو فلش کنم و منظورتون از رفتن به محیط ریکاوری چبست؟؟

حالا داداش گلم این چند تا سوال رو جواب بدین ایشالا گام به گام پیش بریم... ممنون داداش گلم...

8. 2 کاربر مقابل از alireza--63 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

9. Top | #5
    مدیر کل سایت

شماره عضویت
    1
    عنوان کاربر
    بنیان گذار سایت
    مدل گوشی
    ??? ???

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza--63 نمایش پست ها
    سلام خدمت مدیر خوب و فهیم و زحمت کش سایت داش عادل عزیز:

داش عادل کوچیکت علیرضا هستم.. تو بخش رام نظر گذاشتم.. گفتی بیام انجمن نظر بدم... افتخار اینو داشتم ثبت نام کنم و از درایت شما اساتید استفاده کنم..

عرض کنم داداش خودت گفتی مرحله به مرحله نصب این رام رو برای استفاده بنده و کاربران گل میخوای توضیح بدی..

خوب داداش مارو توجیه کن رامی که مثلا برای xperia arc دانلودش کردیم حدود 362 مگابایت بوده.. خوب حالا همه میدونن چجوری اونو extract کنن.. خوب اکستراکتش کردیم.. حالا کدوم قسمتش واسه فلش نیازه؟؟ کل فایل ها؟؟ یا فقط boot.img ?? اگر فقط boot.img باید فلش شه، پس دلیلش چیه برای یک فایل 9 مگی 326 مگ رام دانلود میشه؟ آیا این فایلهای دیگه data هستند که برای فلش کرنل بوت نیاز هستن؟

یه سوال دیگه میپرسم چون میخوام سطحی جلو نریم و دونه دونه هر کی مشکل داره پست به پست توجیح شه.. انشالله.. پس فعلا یک سوال دیگه میکنم:

گفتید boot.img رو از طریق قسمت بوت روی گوشی فلش کنیم!!!! یه توضیح کامل میخوام داداش که اصلا فلش باید با fastboot انجام شه یا flashtool?? یا اینکه اصلا باید از راه دیگری باشه؟؟ من خودم هم کوشیم رو به حالت بوت میبرم و led گوشیم هم آبی میشه(همون قسمت کوچک چراغ بالای شارژر مثلا xperia arc ،) از راه فست بوت و فلش تول هم با نصب همه درایور ها اقدام به فلش کرنل کردم ولی حاصلی نداشت؟؟ توضیح بدید اصلا چجوری باید این رام رو فلش کنم و منظورتون از رفتن به محیط ریکاوری چبست؟؟

حالا داداش گلم این چند تا سوال رو جواب بدین ایشالا گام به گام پیش بریم... ممنون داداش گلم...
    ممنون علیرضا جان لطف داری اموزش فست بوت توی انجمن هست و شما هم مراحل رو درست پیش رفتی

خب ما رام با حجم 300 مگ یا هر چی داریم خب نیاز به خارج کردن از زیپ نیست فقط boot.img رو دربیار و بنداز توی پوشه firmwares فلش تولز و رام هم از زیپ خارج نکن و انتقال بده به مموریت
    با همون زیپ شده
    مرحله ریکاوری هم اینه که همون boot.img رو فلش کن اون کرنل هست و باید بوت لودرت باز باشه تا فلش شه و ریکاوری هم اینطور میاد ولوم پایین میگیری یا دکمه
    عقب رو میزنی

به همین راحتی

اموزش بازکردن بوت لودر تو انجمن هست با اموزش فلش فست بوت

ریکاوری هم همون کرنل هست هنگامی که
    boot.img فلش میشه ولوم پایین میگیری یا دکمه عقب رو میزنی و یه محیط میاد ابی رنگ هست و باید با اون رام رو فلش کنی

نحوه نصب:

رام مخصوص گوشی خود را از یکی از لینک های بالا دریافت کنید .

به محیط ریکاوری وارد شوید

گوشی خود را به تنظیمات کارخانه باز گردانید .( factory reset )

وایپ Cache partition را انجام دهید .

وایپ Dalvik Cache را انجام دهید .

فرمت سیستم کنید . (Format system)

فرمت دیتا کنید .(Format data)

فرمت کش کنید .(Format cache)

از طریق ریکاوری رام را فلش کنید .

گوشی خود را ریبوت کنید و از اندروید ۴٫۴٫۲ لذت ببرید
    موفق باشی
    ویرایش توسط admin : 07-22-2014 در ساعت 10:52 PM

10. 3 کاربر مقابل از admin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

11. Top | #6
    کاربر انجمن

شماره عضویت
    618
    عنوان کاربر
    کاربر عادی
    مدل گوشی
    xperia arc

خوب خیلی ممنون داداش، از جواب هات.. فقط داداش اونجا که گفتی رام رو یک جا و زیپ منتقل کنم به مموری، منظورت مموری درایو c تو قسمت فلش تول تو همون پوشه firmware هستش؟

از طرفی کرنل رو در حالت flashmode فلش کنم؟ یا حتما باید تو فلش تول گزینه fastboot mode رو تیک بزنم و فلش کنم؟
    ویرایش توسط alireza--63 : 07-22-2014 در ساعت 10:57 PM

12. کاربر مقابل از alireza--63 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

13. Top | #7
    مدیر کل سایت

شماره عضویت
    1
    عنوان کاربر
    بنیان گذار سایت
    مدل گوشی
    ??? ???

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza--63 نمایش پست ها
    خوب خیلی ممنون داداش، از جواب هات.. فقط داداش اونجا که گفتی رام رو یک جا و زیپ منتقل کنم به مموری، منظورت مموری درایو c تو قسمت فلش تول تو همون پوشه firmware هستش؟

از طرفی کرنل رو در حالت flashmode فلش کنم؟ یا حتما باید تو فلش تول گزینه fastboot mode رو تیک بزنم و فلش کنم؟

یعنی رام رو بنداز روی رم یا مموری کارت گوشیت ربطی به فریموار نداره

خب باید تو فلش تول گزینه fastboot mode رو تیک بزنم و فلش کنی

شما بوت لودرت بازه یا نه و اول کرنل یا همون

باز مشکلی داری در خدمتم

ویرایش توسط admin : 07-22-2014 در ساعت 11:12 PM

14. 2 کاربر مقابل از admin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

15. Top | #8
    کاربر انجمن

شماره عضویت
    618
    عنوان کاربر
    کاربر عادی
    مدل گوشی
    xperia arc

بازم سلام و خسته نباشید خدمت عادل عزیز که استادانه و با حوصله به سوالات من و سایر کاربران جواب میدن..عرض کنم داداش من فک میکنم در دو جا اشتباه داشتم که فردا امتحان میکنم انشالله رام فلش شه..1- تو یک انجمن تخصصی گوشی xperia arc خونده بودم که اگر گوشی میخواهید به حالت boot بره باید گوشی رو خاموش کنید, بعد سه تا دکمه سخت افزاری داره گوشیم: یکیش back, یکیش home و دکمه سمت راست آخری هم دکمه منو هست, تو آموزش گفته بود, برای رفتن به حالت بوت تو arc باید گوشی خاموش+ دکمه menu رو فشار بدم و گوشی رو به usb متصل کنم, منتظر بشم که چراغ کوچک بالای شارژرم یا همون led آبی بشه, و اینطوری گوشی arc به حالت بوت میره و تا زمانی که گوشی شناخته نشده فشار بدیم دکمه منو رو بعد که شناخته شد و چراغ کوچیک آبی شد ولش کنیم.. این در حالی هست که شما استاد عزیز میفرمایی نباید دکمه منو رو نگه دارم و عوضش باید دکمه back رو بفشارم تا در این حالت چراغ کوچکبالای شارژرم یا led سبز رنگ میشه!! اگرچه تو آآموزش ها دیده بودم که معمولا برای فلش فایلهای ftf دکمه بک رو میزنن و برای فلش کرنل با پسوند img, باید گوشی رو به حالت بوت ببریم.. به هر حال اگر کارم اشتباه بوده, پس باید دکمه بک رو بفشارم و با فلش تول در حالت fastboot عملیات فلش رو انجام بدم.. انشالله که درست شه..2- دومین اشتباهم که فک کنم اشتباه مهم و اساسی بوده, اینه که من اصلا فایل زیپ شده رام رو به کلی به sdcard گوشیم منتقل نکردم, که فک کنم یکی از دلایل اصلی نشناختن فایل کرنل برای فلش بوده!! البته خودتون میدونید که حافظه داخلی گوشی arc فقط 256 مگابایته که مجبورم این فایل رام رو در sdcard یا حافظه جانبی 8 گیگابایتی گوشیم مستقرش کنم.. و انشالله که فردا اگر این کارها رو انجام بدم خصوصا انتقال فایل زیپ رو مشکلم حل بشه.. چون فست بود و دیوایس و درایورها در فلش تول شناسایی میشدن, فقط زمانی که عملیات فست بوت مد رو انجام میدادم..و select kernel flash رو میزدم, پنجره بخش فلش تول ظاهر میشد, اما وقتی تو firmware فایل boot.img رو برای فلش انتخاب میکردم, عملیات فلش انجام نمیشد.. و میزدfailed شده و باید reboot بشه.. من فک کنم مهمترین اشتباه همین بوده که فایل زیپ رو به گوشیم منتقل نکردم.. انشالله فردا انجام بدم درست شه..در ضمن فک نکنم بوت لودرم آنلاک نباشه!! چون همه چیز شناسایی میشه همه درایورها, خود گوشی تو حالت بوت و... فقط فک کنم مشکل اساسی این بوده که فایل رام تو گوشیم نذاشتم که کرنل boot.img روش فلش بشه!!!انشالله که فردا درست شه.. اگر نشد, بازم باید خدمت شما استاد عادل عزیز برسم و از وجود گرم و صمیمیت فیض ببرم داداش گلم.. موفق باشی داداش..

16. کاربر مقابل از alireza--63 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

17. Top | #9
    مدیر کل سایت

شماره عضویت
    1
    عنوان کاربر
    بنیان گذار سایت
    مدل گوشی
    ??? ???

علیرضا جان شما اول بوت لودرت رو باز کن این رام اسونه و چراخ سبز و دکمه عقب برا فلش هست کرنل یا رام و ولوم پایین هم برا گوشی های جدید و چراخ ابی هم برا حالت فست بوت هست اون مخصوص باز یا بسته کردن بوت لودر هست بصورت حرفه ای توضیح دادم تو بخش اموزش های گوشی های سونی بصورت واضح و تست شده

18. کاربر مقابل از admin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

19. Top | #10
    کاربر انجمن

شماره عضویت
    618
    عنوان کاربر
    کاربر عادی
    مدل گوشی
    xperia arc

داداش گلم توضیحاتت عالی بودن... خوب من دیشب سری هم به انجمن بستن و باز کردن بوت لودر با خود نرم افزار فلش تولز البته برای xperia L زدم... واقعا توضیحات خوبی دوست گلمون کامبیز داده بودن..

1- میخواستم بدونم اولا این روش که تو اون انجمن ذکر شده، آیا در مورد گوشی های اکسپریای سال 2011 از جمله XPERIA ARC هم سنخیت داره؟؟؟

2- و دومین سوال اینکه پس برای فلش زدن کرنل این رام لازم نیست دیگه کلید منو رو بگیرم و گوشی خاموش رو به USB وصل کنم؟؟ و در عوضش از طریق همون دکمه back , و سبز شدن چراغ led ، موفق به فلش زدن کرنل این رام در حالت fastboot mode در فلش تولز میشم؟؟

البته مسلما بوت لودرم رو هم باید از روشی که کامبیز جان گفتن آنلاک کنم.. انشالله جواب میگیرم داداش؟؟ ممنون از لطفت و اینکه باحوصله جواب سوالاتمونو میدی داداش..

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع